רחוק שהוא קרוב

רחוק שהוא קרוב

בחירת גן אירועים מוצלח

הרעיון שעומד מאחורי גני אירועים איננו דווקא הרעיון שעשוי לעלות במחשבה ראשונה כשבוחנים את המקומות הללו. מקומות אלה לא מבוססים על הרעיון של יצירת מקום שבו נוח לקיים אירוע מוצלח. זהו אמנם רעיון חשוב שמסייע להצלחה של גני אירועים בשרון אך מה שבאמת עומד מאחורי ההצלחה שלהם הוא רעיון אחר ועמוק יותר. גני אירועים בשרון הם מקום שמספק לנו את הריחוק הדרוש לנו כדי לחגוג בצורה הטובה והשלמה ביותר אירוע חשוב כמו חתונה. את הריחוק הזה אנחנו מקבלים במקום קרוב אלינו כך שמתקבלת חבילה מושלמת רחוק שהוא קרוב, קרוב שהוא רחוק.

אין בכוונתנו לזלזל ביתרונות הרבים של גני אירועים שהופכים אותם למה שהם. גני אירועים בשרון זוכים להצלחה כיוון שהם שימושיים ומעשיים. מקומות חשובים אלה מאפשרים לנו לחגוג במקום רחב ידיים ומרווח, ליהנות מגישה נוחה למקום, ליהנות משירותי קייטרינג איכותיים, משירותים נלווים ברמה גבוהה, מנוף נהדר ומצוות שיודע את מלאכתו. אך כל הדברים הללו אינם מבטאים את המהות האמיתית של גני אירועים בשרון וללא המהות הזו לא ניתן להבין גני אירועים בשום פנים ואופן. המקומות הללו הם בעלי מהות מיוחדת והיא זו שבסופו של דבר עומדת בבסיס הצלחה של גני אירועים אלה. נוחות זה דבר חשוב, מעשיות היא ערך מכובד ועסקה טובה יש לה חשיבות מרובה בחייו של האדם המודרני שאי-אפשר לוותר עליה בקלות. אבל מה שבאמת הופך גני אירועים בשרון למקום המועדף על כה הרבה אנשים הוא המהות הפנימית שלהם שמתבטאת ברעיון של הריחוק הקרוב אלינו.

חתונה היא טקס לא פשוט, אירוע שלא קל להביא לידי שלמות. על-ידי אירוע חומרי במהותו שנערך במקום נתון ובזמן נתון אנחנו מנסים לבטא רגשות ורעיונות שאינם חומריים במהותם. בחתונה אנחנו מנסים ליצור רגע שהוא על זמני אבל עלינו לעשות זאת בתוך הזמן האנושי, בערב מסוים, בשעה מסוימת. למעשה אנחנו מנסים לבטא משהו רחוק מאד מאיתנו על-ידי הדברים שיש לנו בקרבתנו. את הרעיונות הנשגבים אנחנו רוצים לבטא פה בעולם שלנו, על פני האדמה. את המתח הבלתי נסבל הזה אנחנו יכולים לפתור על-ידי המקומות הייחודיים הללו: גני אירועים.

גני אירועים בשרון נמצאים מחוץ לעיר. הם יושבים בין שדות ובוסתנים, במרחבי השרון ומחת לשמיים הגדולים. היציאה אל גני אירועים בשרון כדי לבוא אל האירוע שבהם היא היציאה מתוך החומר הרגיל שבו אנו חיים. אנו עוזבים את העיר כדי לצאת אל השטחים שמחוץ לעיר לקיים שם את החגיגה החשובה. גני אירועים בשרון הם מקום רחוק – או לפחות מקום שנתפס בעיננו כרחוק, ככזה שלא נמצא אצלנו, קרוב אלינו – שאליו אנו יוצאים כדי לחגוג את האירוע הנשגב של חתונה.

אך בו זמנית גני אירועים בשרון אינם רחוקים מדי. הם אינם מנותקים לחלוטין מהסביבה הרגילה שלנו. גני אירועים מעוצבים שונה ממה שאנחנו רגילים לראות יום יום אך הם עדיין נמצאים בתוך גבולות השיח האסתטי שלנו. גני אירועים בשרון נמצאים מחוץ לעיר אבל הם במרחק נסיעה נוח מכל מקום שהוא. הם רחוקים אבל הם קרובים אלינו, הם הרחוק הקרוב.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s